Coś intrygującego

Mam dla Państwa zadanie… nie nie proszę się nie obawiać to zupełnie łatwe zadanie…

Wyobraźcie sobie, że jesteście w świetnej restauracji, takiej, którą polecają Wam wszyscy Wasi znajomi. Składacie zamówienie, długo czekacie, spodziewacie się wspaniałych doznań smakowych… a tymczasem dostajecie zwyczajny talerz, pełen zwykłego, ugotowanego makaronu czy bylibyście Państwo zachwyceni?

Być może niektórzy z Państwa przez grzeczność zjedliby ale … gdyby pojawiły się tam dodatki: pachnące żółte kurki, zielone brokuły, czerwone suszone pomidory, czarne oliwki, biała mozzarella a dopełnieniem całości stałyby się aromatyczne listki świeżej bazylii – zwykły makaron stałby się wykwintnym daniem. Tak samo jest z wnętrzami, czasem są jak ten makaron, niby smaczne, prawie każdy go lubi ale tak jakoś sam nie smakuje, bo brakuje dodatków, które wywołają efekt „WOW”.

Czasem naprawdę niewiele potrzeba…może to być piękna poduszka, fotel jakiego nikt nie ma, obraz czy komoda. Jeżeli Państwo zechcą to LOOK- ART sprawi, że wnętrza,w których mieszkacie będę miały swoje „WOW”. Czego z całego serca Państwu życzę.